Zaposlenici i Upravni odbor JU BKC TK Tuzla

ZAPOSLENICI U U STALNOM RADNOM ODNOSU:

  • Mirela Ibrahimović Mehanović, dipl.muzikolog, prof. – direktor / mirela@bkctuzla.ba
  • Hari Ejubović, prof. umjetnosti – Rukovodilac galerijsko-scenskih poslova / hari@bkctuzla.ba
  • dr.sc. Sanja Kavaz Hukić, dipl. pravnik – Rukovodilac općih i pravnih poslova / sanja@bkctuzla.ba
  • Mirheta Čolić, dipl.oec. – Rukovodilac tehničkih poslova i marketinga / mirheta@bkctuzla.ba
  • Anela Selimović, prof. engl. – stručni saradnik za kongresnu djelatnost i koordinator za međunarodnu saradnju / anela@bkctuzla.ba
  • Benjamin Bajrektarević – stručni saradnik za fundus umjetnina i kulturnu baštinu / benjamin@bkctuzla.ba
  • Hazim Mujčinović, dipl. glumac  – stručni saradnik za produkciju / hazim@bkctuzla.ba
  • Nedim Ćudić, dipl.žur. – stručni saradnik za odnose s javnošću / nedim@bkctuzla
  • Emir Bajić, bachelor općeg prava – Stručni saradnik za izdavačku djelatnost / emir@bkctuzla.ba
  • Meldina Šljivić – Mlađi referent za finansije / meldina@bkctuzla.ba
  • Sabina Glotić – Propagandista / sabina@bkctuzla.ba
  • Samela Požegić, tehnički sekretar / samela@bkctuzla.ba
  • Husein AhmetaševićMajstor rasvjete i ton majstor
  • Samir MuminovićMajstor na sceni
  • Muharem Ibiševićton majstor
  • Nasiha AjšićKafe kuharica i higijeničar
  • Nirsada KovačevićKafe kuharica i higijeničar
  • Mustafa Kožarićportir
  • Vehid Bukvarportir

ZAPOSLENICI NA ODREĐENO VRIJEME

  • Ejub Junuzović – producent, pripravnik

UPRAVNI ODBOR:

  • Eldin Skopljak, predsjednik UO
  • Almir Mešić, član UO
  • Sanja Kavaz Hukić, član UO
Meni